Szacunek - Cierpliwość - Motywacja - Konsekwencja

Psy od zawsze były w mojej rodzinie. Moja wielka przygoda i zarazem życiowa pasja zaczęła się w momencie kiedy to z moim pierwszym owczarkiem niemieckim, trafiłem jako eksternista na egzamin posłuszeństwa ( PT) do ZKwP. Zdobyliśmy wtedy z Sarą 200 /200 punktów. Moja wielka satysfakcja i ogrom pracy włożony w wyszkolenie psa, sprawiły , że postanowiłem zająć się tym bardziej na poważnie.

Jestem instruktorem szkolenia psów, licencjonowanym pozorantem i przewodnikiem psów. Od 1996 roku członek Związku Kynologicznego w Polsce-oddział Poznań. Za osiągnięcia i pracę dla związku zostałem odznaczony brązową odznaką.

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w szkoleniu psów i przewodników w zakresie tropienia, posłuszeństwa , posłuszeństwa sportowego oraz IPO. Uczestniczyłem w wielu seminariach z zakresu szkolenia. Własna hodowla owczarków niemieckich i osiągnięcia psów z mojej hodowli na licznych wystawach pozwoliła rozwinąć mi moją pasję.

Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski Psów Towarzyszących. Drużynowy v-ce Mistrz Polski Chojnice 1998r Dwukrotny v-ce Mistrz Poznania 1997 i 1998r.
Mistrz Polski w tropieniu sportowym IGP-FH 2023 r. Uczestnik Mistrzostw Świata  w Tropieniu sportowym IGP-FH Finlandia 2023r.

 


W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.